این کمترین استقبال از تراکتورسازی در طول فصل بود، بعد از چند روز بارندگی پیش بینی می شد که در این بازی تشریفاتی هوادار زیادی به ورزشگاه نیاید. تراکتور با برد در این بازی جنجالی ۴۶ امتیازی شد و در پله هفتم باقی ماند.

گل‌ها: مهرداد پولادی(۶۸) و (۹۰+۸) برای تراکتور، شریفات(۷۵) برای استقلال اهواز
ورزشگاه یادگار امام، تماشاگر ۲۰ هزارنفر
داور: محمود رفیعی
اخطار: ماهینی، معقولی(استقلا ل اهواز)، مهدی کیانی(تراکتورسازی)
تراکتورسازی: مهدی ثابتی(۴۶ هادی زرین‌ساعد)، مجتبی ترشیز، علیرضا میرشفعیان، مصطفی اکرامی، جاسم کرارمحمد، مهدی کیانی، مهرداد پولادی، فرهاد خیرخواه(۷۶ امیر محبی)، محمد حسن ابراهیمی، الو ترائوره، علیرضا جلیلی
سرمربی: فراز کمالوند
استقلال اهواز: محمدرشید مظاهری، محمد کوتی، محسن ارزانی، حسین ماهینی، رضا معقولی(۹۰+۶ میثم دورقی)، جاسم صادقی، امیر شرفی، میلاد میداودی، اسماعیل شریفات(۹۰+۱ مهدی دغاغله)، فرانک آتسو، امیر خلیفه اصل(۶۰ مصطفی بیژنی)
سرمربی: علی فیروزی
شرح گل:
۱ـ۰ (تراکتورسازی): در دقیقه ۶۸ ضربه غافلگیرکننده مهرداد پولادی از فاصله ۳۰ متری بعد از برخورد به زیر تیر افقی وارد دروازه استقلال شد.
۱ـ۱(استقلال اهواز): در دقیقه ۷۵ میلاد میداودی توپ از دروازه‌بان تراکتورسازی قاپید و به اسماعیل شریفات رساند تا این بازیکن دروازه خالی تبریزی‌ها را بازکند.
۲ـ۱(تراکتورسازی): در دقیقه ۹۰+۸ ضربه ایستگاهی مهرداد پولادی از راه دور با اشتباه فاحش مظاهری دروازه‌بان جوان استقلال تبدیل به گل پیروزی تراکتور شد.
بهترین بازیکن: پولادی با توجه به دو گلی که به ثمر رساندن موثرترین بازیکن میدان بود.
اتفاق ویژه: داور مسابقه که سه دقیقه در نیمه اول وقت اضافه گرفته بود در نیمه دوم هم ۷ دقیقه وقت اضافه محاسبه کرد که تراکتور در پایان این اوقات به گل رسید. این گل ابتدا با اعتراض شدید استقلالی ‌ها همراه شد و سپس با آغاز بازی جاسم صادقی و محبی بازیکن تراکتور و استقلال لب خط با هم گلاویز شدند که این مساله هجوم دو نیمکت را به داخل زمین درپی داشت تا بازی با جنجال به پایان برسد

نوشته شده در تاریخ جمعه 17 اردیبهشت 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: تراختور،     | نظرات()