جام جم آنلاین: علاقه به رنگ سرخ و طرفدار، چیزی است كه حسین هدایتی در مدت زمان حضورش در فوتبال نشان داده است، چه زمانی كه علی پروین را در باشگاه شخصی‌اش استیل‌آذین كنار خود نشاند و چه موقعی كه به دنبال خرید بخشی از سهام باشگاه پرسپولیس بود و با این هدف، ریاست هیات مدیره این باشگاه را پذیرفت.
حالا هم كه از پرسپولیس دور افتاده است با گرد هم آوردن ستاره‌های پیشین این تیم درون میدان و روی نیمكت به قول خودش پرسپولیس دوم را ساخته است.بقیه در ادامه مطلب...

حالا هم كه از پرسپولیس دور افتاده است با گرد هم آوردن ستاره‌های پیشین این تیم درون میدان و روی نیمكت به قول خودش پرسپولیس دوم را ساخته است.

هدایتی اصولا علاوه بر استفاده از این چهره‌ها برای موفقیت استیل ‌آذین و كسب جایگاهی مناسب در بالای جدول تمایل زیادی به جذب تماشاگر و هوادار برای تیمش دارد و در این مدت از هیچ تلاشی برای رسیدن به این هدف دریغ نكرده است.

اما با این پیش‌زمینه ذهنی درباره او وقتی حرف از تراكتورسازی با رنگ قرمز و البته طرفداران پرشمارش به میان می‌آید باور برخی مسائل كه البته از سوی طرفین درگیر با ماجرا بیشتر شایعه است تا واقعیت، راحت‌تر می‌شود.


چندی پیش كه باشگاه تراكتورسازی با مشكلات مالی شدیدی مواجه بود خبر فروش 33 درصد از سهام این باشگاه به شركت استیل‌آذین ایرانیان به گوش رسید و حتی گفته می‌شد كه طرفین اسفندماه 88 در نشستی مشترك تفاهم‌نامه‌ای را برای همكاری دوجانبه به امضا رساندند، اما همان زمان هیچ‌كس حاضر به تایید یا تكذیب رسمی خبر نشد و همه چیز در پرده‌ای از ابهام باقی ماند.

اما با كنار گذاشته شدن حمید استیلی از مربیگری استیل‌آذین بار دیگر بحث انتخاب جانشین كمالوند باز شده و البته چند روز بعد با اعلام خبر حضور استیلی در تبریز برای مذاكره با شفق و مسوولان این باشگاه، نگاه‌ها به سمت رابطه احتمالی تراكتورسازی، هدایتی و البته شركت استیل‌آذین ایرانیان جلب شده است.

فراز كمالوند در واكنش به اتفاقات اخیر در گفتگو با «جام‌جم» می‌گوید: من كه به این حرف‌ها عادت كردم، از وقتی كه كار خودم را در لیگ برتر شروع كردم هر هفته قرار بوده یك نفر جانشین من شود، دنیزلی، مظلومی، كاظمی و حالا هم استیلی. من به این مسائل توجه نمی‌كنم و كار خودم را انجام می‌دهم، اگر هم قرار باشد بروم یعنی اگر كسی بیاید كه به نفع تراكتور باشد راحت كنار می‌روم چون هر كس بخواهد فصل بعد، سرمربی تیم باشد مردم از او قهرمانی می‌خواهند و كار سختی خواهد داشت.

اما در مورد تراكتورسازی شایعات به نیمكت مربیان خلاصه نمی‌شود، چون وضعیت مدیریت این باشگاه هم چندان روشن نیست. شفق در طول این مدت هیچ موضع روشنی در برابر هدایتی و استیل‌آذین و رابطه آنها با تراكتورسازی نداشته است، یكی از نزدیكان شفق می‌گوید او تمایل ندارد كه این موضوع علنی شود چون با نزدیك شدن هدایتی به تراكتورسازی موقعیت مدیرعامل به خطر می‌افتد، از سویی گفته می‌شود علی فتح‌الله‌زاده، عضو هیات مدیره باشگاه تراكتورسازی یكی از گزینه‌های مدیرعاملی در فصل آینده است.

ناصر شفق وقتی با این سوال «جام‌جم» روبه‌رو می‌شود برخلاف دفعات گذشته كه با قاطعیت تكذیب می‌كرد و از فعالیت‌های عادی این باشگاه و بستن تیم برای فصل بعد خبر می‌داد با اندكی تامل می‌‌گوید: هیچ حرفی ندارم. آیا این سكوت علامت تایید اخبار پیرامون باشگاه تراكتورسازی است كه مدیرعامل این باشگاه می‌گوید: الان جایی هستم كه نمی‌توانم درباره این اخبار توضیح بدهم، شاید بعدا بهتر بتوان راجع به آنها حرف زد. شاید حق با شفق باشد، آنقدر اخبار متفاوتی هست كه نمی‌توان با قطعیت راجع به آنها نظر داد، اما این طور كه پیداست باشگاه تراكتورسازی در پایان مسابقات لیگ برتر خبرساز خواهد شد، شایعاتی كه برخی از آنها جدی خواهند‌‌شد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 16 اردیبهشت 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: تراختور،     | نظرات()