تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در بازی معوقه از هفته بیستم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور بر گل گهر سیرجان غلبه کرد
در این دیدار که در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز برگزار شد، تیم میزبان در حالی که دو بر صفر از حریف سیرجانی خود عقب بود با نتیجه سه بر دو بازی را به سود خود به پایان برد.
در این دیدار ابتدا تیم میهمان در دقیقه 10 توسط مسلم فیروزآبادی و در دقیقه 71 از روی نقطه پنالتی توسط امیر رفعتی به گل دست یافت اما تیم میزبان بلافاصله در دقیقه 72 توسط امید نظامی پور به گل اول رسید و در دقایق 84 و چهارم وقت های تلف شده نیمه دوم توسط رسول خطیبی به گل های تساوی و برتری خود دست پیدا کرد.
ایرج ساعدی به کمک مهدی الوندی و نظامی مولودی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت و به کایزم کایزو از گسترش فولاد و دوژان یئسیج کارت زرد نشان داد.
تیم گسترش فولاد تبریز با کسب سه امتیاز این دیدار جمع امتیازات خود را به 27 رساند و با 19 بازی و یک بازی کمتر به رقبای بالاتر از خود در رده به رده هفتم جدول رده بندی گروه ب صعود کرد.
این تیم روز بیست ودوم اردیبهشت ماه جاری نیز در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز دیدار رفت فینال جام حذفی را مقابل پیروزی تهران انجام خواهد داد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 16 اردیبهشت 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: فولاد گستر تبریز،     | نظرات()