سرمربی تیم تراكتورسازی تبریز گفت: عده‌ای علاقه دارند تا من از تراكتور بروم و هفته گذشته 70 مربی را جایگزین من كردند و با این وضعیت تیم تراكتورسازی انگیزه ندارد.

فراز كمالوند شامگاه یكشنبه پس از پایان بازی تیمش مقابل مس كرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی كه طی چند وقت اخیر در فوتبال ما رخ داده و شایعاتی مبنی بر تبانی در هفته‌های پایانی، امروز بازیكنان ما در میدان بیشتر از همیشه تلاش كردند تا حرف و حدیثی ایجاد نشود.

كمالوند افزود: مس كرمان یكی از تیم‌های انتهای جدول است و آنها برای پیروزی در این مسابقه به آب و آتش زدند، اگر مس در همه‌ مسابقاتش در لیگ برتر به این شكل بازی می‌كرد، قطعا جایگاهی بهتر از انتهای جدول داشت.
وی در مورد داوری نیز گفت:‌ داوری این دیدار بد نبود، اما داور در چند صحنه مدیریت ضعیفی از خود نشان داد.
كمالوند در مورد صحنه‌ای كه بازیكن مس بر روی زمین افتاده بود و وی به بازیكنانش دستور ادامه بازی را داد، افزود: نسبت به مسئولان و كادر فنی مس اعتراض دارم، در آن صحنه بازیكنان مس زمانی كه هم‌تیمی خود را روی زمین دیدند، به حمله خود ادامه دادند و بازی جوانمردانه را رعایت نكردند و با این حساب از تیم من انتظار داشتند تا بازی جوانمردانه را رعایت كنند.
وی اظهار داشت: بازی فوتبال 90 دقیقه است، بعد از آن همه چیز پایان می‌یابد، ما نباید تحت‌تاثیر جو برخوردها باشیم، به اعتقاد من مس باید در لیگ برتر بماند، حیف است كه استان كرمان از داشتن چنین تیمی محروم شود.
سرمربی تراكتورسازی خاطرنشان كرد: مس علاوه بر گفته برخی كارشناسان كه با شانس به مرحله دوم جام باشگاه‌های آسیا صعود كرده از لیاقت و توانایی خوبی برخوردار است.
وی گفت:‌ ما امروز با دو مشكل مواجه هستیم، اول اینكه در حالی مدیریت باشگاه تراكتورسازی در اسپانیا به سر می‌برد، اما عده‌ای خیلی علاقه دارند تا من از تراكتور بروم، هر روز با انتشار اخباری مربیانی را جایگزین من می‌كنند، من دو سال پیش این تیم را تحویل گرفتم و تراكتور را از لیگ دسته اول به لیگ برتر آوردم و پس از یك سال حضور در لیگ برتر نیز هم‌اكنون این تیم را در رده ششم جدول جای داده‌ام.
كمالوند تصریح كرد: به عقیده من این‌ها شیطنت‌های رسانه‌ای است، یكی دیگر از مشكلات حاشیه‌هایی است كه برای تیم تراكتور ایجاد شد، طی هفته گذشته 70 مربی را جایگزین من كردند، باید بگویم تراكتور پس از هشت سال در فصل گذشته لیگ برتری شد، تیم ما با تركیبی از 80 درصد بازیكنان فصل گذشته‌اش بازی می‌كند.
وی با اشاره به مشكلات تراكتورسازی تصریح كرد: تیم ما انگیزه ندارد، دیگر سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را نمی‌توانیم كسب كنیم و از 22 اسفند سال گذشته تاكنون بازیكنان تیم تنها سه مسابقه انجام دادند.
كمالوند اظهار داشت: من برای تیم تراكتور و این باشگاه كیسه‌ای ندوختم و اگر فصل آینده نیز در تبریز باشم، قطعا این تیم را قهرمان می‌كنم و از همین حالا باید به همه تیم‌ها اعلام كنم تا به فكر كسب عنوان نایب‌قهرمانی باشند.
وی در پایان گفت: من علاقه دارم، در تبریز بمانم، بازی امروز هم یك بازی بسیار خوب و باكیفیتی بود، امیدوارم هر تیمی كه لیاقت و شایستگی‌ دارد، در لیگ برتر باقی بماند.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 14 اردیبهشت 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: تراختور،     | نظرات()