سیلوا، دی ماریو و ستاره آلمانی بایرن شواین اشتایگر آخرین نفری است که نامش به لیست تیم مادریدی اضافه شده . نام باستین شواین اشتایگر،ستاره خط میانی باشگاه بایرن مونیخ،به لیست خرید تیم مادریدی برای بازار نقل و انتقالات تابستانی اضافه شد. جمعه شب سکستا در گزارشی اعلام کرد که سران باشگاه مادریدی اکنون نام این بازیکن آلمانی را هم به لیست خریدشان اضافه کرده اند.

این در حالی است که نام داوید سیلوا، ستاره باشگاه والنسیا و آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی در صدر لیست خرید تیم مادریدی دیده می شود.سران باشگاه والنسیا مبلغ 35 میلیون یورو برای فروش ستاره شان طلب کرده اند؛ هر چند که ممکن است سیلوا در نهایت با مبلغ 32 میلیون یورو از رختکن این تیم جدا شود.این طور که مشخص است، سیلوا اولویت اصلی فلورنتینو پرس است. علاوه بر سیلوا، سران باشگاه مادریدی در فکر جذب دی ماریا نیز به عنوان گزینه جایگزین ریبری هستند که اگر انتقال ریبری به تیم مادریدی منتفی شد، این ستاره آرژانتینی را در رختکن تیمشان ببیند. دی ماریای 22 ساله در بنفیکا توپ می زند و مبلغ ذکر شده در بند جدایی زودهنگامش از رختکن این تیم 50 میلیون یورو است؛ هر چند که شنیده می شود که سران تیم پرتغالی آماده اند تا او را با مبلغ 30 میلیون یورو به فروش برسانند.

سومین بازیکنی که فکر و ذکر مادریدی ها را به خودش مشغول ساخته،بازیکن آلمانی بایرن مونیخ است، مبلغ درج شده در بند جدایی زودهنگام او 60 میلیون یورو است و قطعا نشستن برسر میز مذاکره، در نهایت با کاهش قیمت اومواجه خواهد شد

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 اردیبهشت 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: فوتبال اسپانیا،     | نظرات()