سرمربی تراکتورسازی:از اول فصل هر هفته قرار است یکی جایگزین من شود؛ یک بار دنیزلی، مظلومی، دایی و حالا استیلی. بارها گفتم باز هم می‌گویم، اینجا ارث پدری من نیست، من مدیون مردم آذربایجان هستم و خدا را شکر که دینم را ادا کردم.بقیه در ادامه مطلب....

پس از برکناری حمید استیلی از استیل‌آذین شایعاتی مبنی بر مذاکره باشگاه تراکتورسازی با سرمربی پیشین استیل‌آذین شنیده شد که حتی عزیزمحمدی رئیس سازمان لیگ ،در پی این شایعات از تذکر محرمانه به باشگاه تراکتور درباره برخی مسائل مرتبط و اتفاقات اخیر این باشگاه خبر داد اما هنوز مشخص نیست که حمید استیلی با ناصر شفق مذاکره‌ای داشته است یا خیر.
در این میان واکنش فراز کمالوند به شایعه حضور احتمالی استیلی روی نیمکت تراکتورسازی در نوع خود جالب توجه است.

فراز کمالوند در این خصوص گفت: من در طول هفته گذشته در جلسه‌ای که با آقای شفق داشتم حرفی از برکناری یا جایگزینی نبوده بلکه در مورد فصل آینده صحبت کردیم و قرار است نتیجه جلسات سه‌شنبه این هفته مشخص شود. در مورد شایعاتی هم که مطرح است باید بگویم این مسائل طبیعی شده، حداقل برای من اینطور است. فکر می‌کنم اگر استاد فکری هم زنده بود حتما در بین گزینه‌های احتمالی برای جانشینی من جای داشت. از اول فصل هر هفته قرار است یکی جایگزین من شود؛ یک بار دنیزلی، مظلومی، دایی و حالا استیلی. بارها گفتم باز هم می‌گویم، اینجا ارث پدری من نیست، من مدیون مردم آذربایجان هستم و خدا را شکر که دینم را ادا کردم. این تیم بعد از هشت سال به لیگ برتر آمد و حالا هم جایگاه بدی ندارد.
سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: نظر خودم برای ماندن یا رفتن بستگی به شرایط باشگاه دارد، بحث خودم نیست من در فصل قبل هم به خاطر رفاقت 14 ساله با آقای شفق قرارداد سفید امضا کردم اما اگر بخواهیم ادامه دهیم باید این تیم را برای قهرمانی ببندیم و بازیکن خوب بگیریم. هرکس بخواهد فصل جدید، سرمربی تراکتور باشد کار سختی دارد، چون مردم الان فقط قهرمانی می‌خواهند. اگر اینطور شود و شرایط مهیا شود ادامه می‌دهیم، البته دوستان شایعه‌ساز لطف دارند اما این همه گزینه مطرح می‌شود. تراکتورفقط یک سرمربی لازم دارد این را هم بگویم که من خوشحال می‌شوم اگر یک مربی موفق روی نیمکت این تیم بنشیند و اگر نظر باشگاه این باشد بحثی ندارم اما تا این لحظه صحبتی در این مورد با من نشده است.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 اردیبهشت 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: تراختور،     | نظرات()