مدیر روابط عمومی باشگاه تراكتورسازی گفت: همانطور كه انتظار می رفت واریز حق عضویت از طرف هوادران نجیب تراكتور با استقبال بسیار خوبی همراه شد.
مهدی شیرازی گفت: واریز ماهانه 2500 تومان به حساب باشگاهی كه از طرف هیچ ارگان دولتی و غیر دولتی حمایت نمی شود امری لازم و ضروری به نظر می رسد.
وی تاكید كرد: باشگاهی كه امسال با صرف هزینه ای حدود 6 میلیارد تومان اینچنین در اولین حضور خود توانسته است در برابرباشگاههای بزرگ كشور مقابله ای جانانه داشته باشد سال آینده با یاری هوادران خود و صرف 10 الی 12 میلیارد می تواند قهرمانی خود را در لیگ تضمین نماید.
شیرازی با اشاره به عدم حمایت باشگاه و ضیق مالی در این فصل اظهار داشت:‌ باید شفاف سازی شود و هوادران بفهمند كه چگونه مدیر عامل باشگاه به تنهایی توانسته است از پس این 6 مییلیارد بر آید.
مدیر روابط عمومی باشگاه ادامه داد: تراكتور تیمی مردمی است و مثل تمام باشگاههای دنیا باید توسط مردم و هوادران خود اداره شود چرا كه اگر باشگاهی به هوادارن خو تكیه نماید هیچ وقت با مشكل مواجه نخواهد شد.
وی تاكید كرد: امروز وحدت هواداران در تراكتور شكل گرفته است و نباید گذاشت این وحدت كه موجب ایجاد شور و شعف در جامعه شده است از بین برود.
شیرازی ادامه داد: عده ای از همان آغاز فصل منتظر تراكتوری ضعیف و شكننده بودند و با دیدن تیمی با هوادران میلیونی یكه خوردند و تا حال نیز به خود نتوانستند بقولانند كه این تیم پر هوادار ترین تیم ایران و آسیاست.
وی گفت: اگر می خواهیم شاهد تیمی قوی و پر قدرت باشیم و یارایه مقابله و پیروزی در برابر تیمهای پر قدرتی چون پیروزی، استقلال و سپاهان داشته باشیم باید و به هر طریق ممكن تیم خود را حمایت كنیم.
شیرازی در پایان یكبار دیگر تاكید كرد:هوادران می توانند از تمامی شعب بانك سپه اقدام به واریز حق عضویت خود به مبلغ 30 هزار تومان نمایند و حتما فیش های واریزی را نزد خود نگه داشته وشماره آنرا را به سامانه 10004444 sms نمایید تا در پرونده هواداریشان به ثبت برسد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 اردیبهشت 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: تراختور،     | نظرات()