به گزارش خبرگزاری فارس، فرهاد كاظمی پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت:‌ شرمنده تماشاگرانم كه در هوای سرد و بارانی از تیم حمایت كردند. مقابل تیم آسیایی و مربی فهیمش كه برای فوتبال ایران غنیمتی است بازی كردیم و با حمایت همین تماشاگران توانستیم به فینال صعود كنیم.
وی افزود: اگر دوم شویم این صعود ارزشی ندارد چون به تیم دوم هیچ چیز نمی‌دهند. همه هم و غم من این است كه در دیدار فینال پیروز شویم. قهرمانی لیاقت مردم تبریز است.
كاظمی با بیان اینكه فوتبال تبریز پتانسیل داشتن 3 تیم در لیگ برتر را دارد ادامه داد: تراكتورسازی معادلات فوتبال كشور را با این همه تماشاگر بهم زده و نشان داده تبریز قطب شاخص در كشور است و هیچ كجای ایران این همه حمایت استانی ندیده‌ام.
وی درباره تیم خود در جریان بازی با ذوب‌آهن گفت:‌ بازیكنان گسترش برای اولین بار بود كه مقابل این همه تماشاگر بازی می‌كردند و وقتی این همه هوادار را دیدند ذوق‌زده شدند. روی نقاط ضعف ذوب‌آهن كار كرده بودیم و به خوبی توانستیم خلعتبری را مهار كنیم.
كاظمی در پاسخ به این سئوال در صورت آسیایی شدن چه برنامه‌هایی برای این تیم دارد، اظهار داشت: با این پتانسیلی كه در تیم می‌بینم و حمایت مدیریت باشگاه با آوردن چند بازیكن شاخص می‌توانیم در آسیا حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم.
سرمربی تیم دسته اولی گسترش فولاد درباره شایعات اخیر این روزها مبنی بر منشوری بودن خود گفت:‌ سال گذشته در مورد همین مسئله از همه كسانی كه در فدراسیون فوتبال بودند شكایت كردم و آخر سر هم به من گفتند كه در مورد شما اشتباه شده است. این شایعه‌ها را جز علیپور فرد دیگری نمی‌سازد و كسی در فدراسیون به فكر ما نیست. چاره‌ای جز این ندارم كه پرونده شكایت از علیپور را در دادگاه روحانیت پیگیر باشم. حاضرم ثابت كنم كه منشوری نیستم و با همه آنهایی كه چ

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 اردیبهشت 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: فولاد گستر تبریز،     | نظرات()