شاگردان منصور ابراهیم‌زاده برای برگزاری دیدار با گسترش فولاد تبریز در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی چهارشنبه راهی تبریز می شوند. تیم فوتبال ذوب آهن که پس از شکست برابر استقلال تهران، شب گذشته به اصفهان بازگشت، پس از تمرین امروز در این شهر، صبح فردا با پروازی مستقیم راهی تبریز می شود تا در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور برابر تیم گسترش فولاد تبریز به میدان برود.

بازیکنان این تیم که در دیدار با استقلال به میدان رفتند، عصر امروز(سه شنبه) به استخر و سونا رفتند و سایر بازیکنان هم از ساعت 16 تمرین آماده‌سازی را برگزار کردند.

از سوی دیگر فرشید طالبی به دلیل مصدومیت نمی تواند در دیدار با گسترش فولاد تبریز به میدان برود اما سایر بازیکنان برای حضور در دیدار با گسترش فولاد تبریز مشکلی ندارند.

همچنین مصدومیت شهاب گردان نیز برطرف شده است و به خاطر اینکه پیش از دیدار با استقلال تاحدودی از ناحیه مچ پا احساس درد می کرد، با نظر کادرفنی تیم، در آن مسابقه به میدان نرفت ولی برای بازی با گسترش فولاد تبریز مشکلی ندارد.

دیدار تیم‌های فوتبال گسترش فولاد تبریز و ذوب آهن اصفهان در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور روز جمعه هفته جاری در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز برگزار خواهد شد.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1 اردیبهشت 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: فولاد گستر تبریز،     | نظرات()