خبرگزاری فوتبال ایران - رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: از نظر این کمیته فیروز کریمی، فرهاد کاظمی و فراز کمالوند برای مربی گری در لیگ برتر مشکلی ندارند.

مجتبی شریفی، درباره مربیانی که بر اساس منشور اخلاقی، امکان حضور در لیگ برتر را ندارند، گفت: برای این سه مربی، از مراجع ذی صلاح استعلام گرفته ایم ، ولی تا کنون هیچ پاسخی نرسیده است.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: این سه نفر برای حضور در لیگ برتر مشکلی ندارند و از نظر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، حضور آنها در لیگ برتر ایرادی ندارد.

وی ادامه داد: هرگز درباره این سه نفر کلمه بخشیده شدن را به کار نبرده ام و این واژه از طرف شما مطرح شد و فقط گفته ام تا کنون هیچ حکمی را برای محرومیت این سه نفر صادر نکرده ایم و محرومیتی برای این مربیان در کار نیست.

شریفی، درباره پرونده شکایت علی دایی از فدراسیون فوتبال گفت: وکیل فدراسیون فوتبال و همچنین وکیل دایی از کمیته انضباطی مهلت خواسته اند تا آخرین دفاع را انجام دهند و پس از پایان این مهلت، حکم خود را اعلام می کنیم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: این کمیته به هیچ عنوان تحت فشار نیست که رایی را علیه فدراسیون ندهد، چون رای ما بر اساس عدالت است و فورجه اعتراض هم وجود دارد.
شریفی درباره مصاحبه های سرمربی تیم ملی فوتسال علیه مقامات فدراسیون و همچنین مصاحبه های رئیس کمیته فوتسال علیه شمس گفت: رسیدگی به شکایت مقامات فدراسیون فوتبال علیه یکدیگر، فقط با اجازه رئیس فدراسیون فوتبال ممکن است. درباره این موضوع هم شکایت های رسیده است که هفته آینده به آن رسیدگی خواهیم کرد.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 18 خرداد 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: تراختور، فولاد گستر تبریز، دیگر اخبار،     | نظرات()