مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال استقلال اهواز مورد توجه تراكتورسازی و استقلال تهران قرار گرفته است.اختصاصی AZARBAIJANsport __ تراکتور تلاش خود را برای جذب میداودی از زمان حضور تیم استقلال اهواز در تبریز شروع کرد . در آن مسابقه که با برتری دو بر یک تراکتور همراه شد ، مستولان تیم و کمالوند مذاکراتی را برای حضور میداودی در فصل آینده با این بازیکن داشتند . میداودی هم که برای اولین بار در تبریز مقابل تماشاگران تیفوسی این تیم قرار گرفته بود و تحت تاثیر علاقه هواداران به تراکتور بود ، به این پیشنهاد روی خوش نشان داد . اولین مذاکرات دو طرف در هتل شهریار ، جایی که کاروان تیم استقلال اهواز در آنجا حضور داشتند انجام گرفت.

جواب میداودی به پیشنهاد تراکتور این بود : اگر در ایران بمانم تنها تیمم تراکتور است!

البته میلاد میدوادی با توجه به پایان قراردادش با استقلال اهواز مورد توجه تیم های لیگ برتری نیز قرار گرفته است. به غیر از تراکتور ، فولاد خوزستان و استقلال تهران نیز تلاش های خود را برای جذب این مهاجم آغاز كرده است.

میداودی در شرایطی مورد توجه تراكتورسازی است كه مذاكرات اولیه ای با این تیم داشته است. از سوی دیگر این بازیكن مورد توجه استقلال تهران نیز است اما به دلیل نامشخص بودن وضعیت مدیریتی آبی پوشان شانس تراكتورسازی برای جذب این بازیكن بیشتر است.

حال باید دید مسئولان تراکتور میتوانند این بازیکن را از بازار داغ نقل و انتقالات بیرون بکشند یا نه !؟

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 18 خرداد 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: تراختور،     | نظرات()