مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: فراز کمالوند برای سرمربیگری در لیگ برتر مشکلی ندارد.ناصر شفق درباره اینکه سازمان لیگ جواب استعلام این باشگاه مبنی بر اینکه کمالوند می تواند در لیگ برتر مربیگری کند را داده است، اظهار داشت: خوشبختانه فراز کمالوند برای هدایت تراکتورسازی مشکلی ندارد. ایشان فصل آینده سرمربی است. 

وی در پاسخ به اینکه چرا قرارداد این مربی با این تیم تمدید نمی شود، عنوان کرد: بین ما و کمالوند صحبت ها اینگونه نیست که حتما زمان خاصی را برای ثبت قرارداد در نظر بگیریم. موانع برای سرمربیگری برطرف شده است. بر اساس صحبت هایی که با او داشته ایم، باشگاه را برای قهرمانی آماده می کند.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد اینکه گفته می شود این باشگاه با مشکلات مالی روبرو است، تصریح کرد: سال گذشته مشکل مالی نداشتیم؛ اما خیلی ها می خواستند شایعه درست کنند. جز بهترین باشگاه ها بودیم که به تعهداتمان عمل کردیم. قبل از عید 70 درصد مطالبات بازیکنان را پرداخت کردیم. تراکتورسازی چون مردمی است، به همین دلیل مورد توجه است و این شایعات را برایش درست می کنند.

شفق با بیان اینکه بعضی رسانه ها خود شایعه درست می کنند و سپس بر اساس همان شایعات افراد را بازخواست می کنند، ادامه داد: یک کلام گفته ام که پول در آوردن سخت است؛ ولی به این دلیل نبود که دچار مشکل شده باشیم. برای فصل آینده با اسپانسرها قرارداد بسته و تیم را برای قهرمانی آماده می کنیم. کارمان را انجام می دهیم. سال پیش همه می گفتند این تیم با این مهره هایی که گرفته به دسته اول می رود؛ اما چه کسی فکر می کرد این تیم درخشش داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به اینکه نمی خواهند در یارگیری قوی تر عمل کنند، گفت: حفظ اسکلت تیم یعنی قرار گرفتن در بین 7 تیم بالای جدول. نقاط ضعف را هم برطرف خواهیم کرد. اسم بازیکنان مورد نظر خود را اعلام نمی کنیم چون نمی خواهیم به دلال ها کمک کنیم. در قرارداد بستن سقف قراردادها را رعایت می کنیم و حاضر هم نیستیم که فراتر از آن برویم. 
شفق تاکید کرد: در یارگیری هم هیچ مشکلی نداریم و اعتقاد داریم درست یارگرفتن مهمتر از یارگیری با پول بیشتر است. مهم مواضع تیم است. ستاره ها تیم را نمی سازند. دنبال بازیکنانی هستیم که انگیزه قهرمانی داشته باشند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 17 خرداد 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: تراختور،     | نظرات()