مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: پرسپولیسی‌ها نسبت به تیم ما هیچ بار فنی ندارند.جمشید خطیبی درباره جو منفی علیه تبریزی ‌ها بعد از بازی این تیم مقابل پرسپولیس و اتفاقی که برای علی دایی رخ داد، خاطرنشان کرد: هیچ جو منفی علیه تبریزی ها وجود ندارد و این جوسازی پرسپولیسی هاست تا در تهران بتوانند ما را ببرند.

وی گفت: در مورد ضربه ای که به دایی وارد شده معتقدم چنین اتفاقی رخ نداده است. در جایگاهی که گفته می شود علی دایی مضروب شده عوامل اجرایی بازی حضور دارند و از سوی دیگر اتوبوس حامل بازیکنان، خبرنگاران حضور دارند و امکان ندارد کسی بتواند وارد این جایگاه شود. ضمن اینکه تیم ما و هوادارانمان 20 دقیقه زودتر از پرسپولیس ورزشگاه را ترک کردند.
بقیه در ادامه مطلب....

مدیرعامل باشگاه دسته یکی گسترش فولاد عنوان کرد: نمی دانم چرا چنین مسئله ای این قدر بزرگ شده و روی آن بحث می کنند؟ با وجود همه این جوسازی ها در تهران پرسپولیس را شکست می دهیم. در تبریز مقابل این تیم بازی خوبی انجام دادیم در حالی که بازیکنان پرسپولیس هیچی نبودند و خواهید دید که تیم گسترش فولاد در تهران بازی بهتری انجام می دهد.
وی در مورد حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: هواداران پرسپولیس هر چقدر هم زیاد باشند، قرار نیست جای بازیکنان بازی کنند.

خطیبی در خصوص پیغام هایی که هواداران پرسپولیس در سایت این باشگاه بابت خبر مضروب شدن علی دایی گذاشته و فرهنگ هواداران تبریزی را مورد انتقاد قرار داده اند، اظهار داشت: فرهنگ تبریزی ها جای خودش را دارد و در تاریخ ماندگار است و با حرف این افراد مسئولان فدراسیون با ما برخورد نمی کنند.

مدیرعامل گسترش فولاد در خصوص شعار " دایی بی غیرت " در ورزشگاه یادگار امام، عنوان کرد: چنین شعاری علیه دایی داده نشد و من نشنیدم. پرسپولیس چون ضد فوتبال بازی می کرد تماشاگران شعار " دایی ضد فوتبال " را سر داده بودند. این مسائل در فوتبال طبیعی است. چطور در تهران به داوران فحاشی می شود کسی چیزی نمی گوید؟

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 26 اردیبهشت 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: فولاد گستر تبریز،     | نظرات()