هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: خدا را شکر شرایط تیم و بازیکنان گسترش فولاد بسیار ایده‌آل است و ما برای دیدار با پرسپولیس مشکلی نداریم.

"عباس آقایی" در گفتگو با خبرنگار سایت کانون هوادارا گسترش فولاد اظهارداشت: برای بازی فینال انگیزه بسیاری دارم اما این انگیزه به خاطر بازی مقابل تیم سابقم نیست بلکه بازی فینال جام حذفی است از انگیزه مضاعفی برخوردارم. راجع به شرایط گسترش فولاد باید بگویم که از وضعیت خوبی بهره‌مند هستیم و مشکلی در بازی با پرسپولیس نداریم.

وی ادامه داد: البته پرسپولیس تیم بزرگی است که از کادر فنی و مدیریتی خوبی بهره‌مند است. بازی بسیار سختی پیش رو داریم.

آقایی در خصوص شایعه تست دوپینگ از بازیکنان گسترش فولاد و پرسپولیس گفت: اتفاقا این اقدام مسئولان بسیار خوب است. کاش در همه بازیها این کار می‌کردند و امیدوارم از همه بازیکنان هر 2 تیم تست دوپینگ بگیرند.

وی ادامه داد: مدیریت خوب و تمرینات مؤثر کادر فنی باید قهرمان شویم، زیرا تیم نایب قهرمان به هیچ جا نمی‌رسد.

وی در خصوص اینکه پرسپولیس پتانسیل بالاتری نسبت به گسترش فولاد در بازیهای آسیا دارد،‌ ادامه داد: مگر تیمهایی که به آسیا رفتند چه تیمهایی بودند در هیچ تیمی ستاره‌ها بازی نمی‌کننند تیم ما از بازیکنان جوان خوبی بهره می‌برد امید ما برای قهرمانی بسیار است و همانطور که در گذشته هم گفته ما قهرمان جام‌حذفی خواهیم شد با کری‌خواندن تیمی به قهرمان نمی‌رسد و تیم قهرمان در زمین مشخص خواهد شد.

آقایی در خصوص احتمال گلزنی و شادی مقابل تیم سابق گفت: اول از همه به موفقیت گسترش فولاد فکر می‌کنم در ضمن اگر موفق به گلزنی شوم چرا نباید خوشحالی کند در حال حاضر بازیکن گسترش فولاد و به این تیم تعهد دارم البته از وقتی کاظمی سرمربی گسترش فولاد شده مرا یک خط به عقب کشیده با این حال توانستم 5 گل برای تیمم به ثمر برسانم.

آقایی در پایان در خصوص مذاکرات با کاشانی برای پیوستن به پرسپولیس خاطرنشان ساخت: با هیچ کس صحبتی نکردم و از این موضوع بی‌اطلاعم حالا بگذارید این بازیها تمام شود بعد تصمیم را می‌گیرم. در آخر باید بگویم که من گسترش فولاد را بسیار دوست دارم. سال راحت و خوبی را در این تیم سپری کردم اما برای تیم آینده در آخر فصل تصمیم می‌گیرم.
خطیبی: دو گل به پرسپوایس می زنم
خطیبی با بیان این مطلب گفت: ببازی سختی در پیش داریم.ما به بازیهای لیگ دسته اول توجه نداریم و نتایج دو بازی رفت و برگشت جام حذفی در الویت قرار دارد.خطیبی تصریح کرد: همیشه به تیم‌های استقلال و پرسپولیس گل زده‌ام در این بازی نیز اگر بازی کنم دو گل می‌زنم

همه کارشناسان و اهالی فوتبال معتقد هستند که پرسپولیس قهرمان جام حذفی می‌شود اما می‌خواهیم همه معادلات را بر هم بزنیم و این توان را داریم حتی در تهران هم پرسپولیس را شکست دهیم.

رضایی: برای قهرمانی به تبریز می رویم

رضایی در این خصوص گفت: در تمریناتی که روزهای اخیر پشت سر گذاشتیم به طور کامل بر نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده ایم.ما باید باخت هفته اخیر را با پیروزی در جام حذفی جبران کنیم.شیث خاطرنشان کرد: بدون شکست و پیروزی فوتبال جذابیتی ندارد ولی ما با قدرت برای قهرمانی و کسب جام به تبریز می رویم.

حیدری: دوست دارم در فینال جام حذفی گل بزنم

سپهر حیدری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازی با گسترش فولاد تبریز گفت: هیچ چیز برای من لذت بخش تر از خوشحالی هواداران مشتاق پرسپولیس نیست.حیدری با بیان این مطلب افزود: با توجه به وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس فقط به دنبال کسب پیروزی در تبریز هستیم.گسترش فولاد تبریز با وجود اینکه در لیگ حضور دارد، بسیار خطرناک است.بدون شک هر آنچه که نیاز باشد در تبریز در میدان پیاده خواهیم کرد،تا با قدرت و کسب پیروزی این شهر را ترک کنیم.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 21 اردیبهشت 1389    | توسط: حسین آقازاده    | طبقه بندی: فولاد گستر تبریز،     | نظرات()