علی انصاریان مدافع سرشناس گسترش فولاد در مصاحبه با خبرنگار سایت هواداران گسترش فولاد گفت: از همان ابتدای آغاز جام حذفی هدف ما رسیدن به فینال جام حذفی و قهرمانی بوده است

انصاریان در ادامه حرف هایش گفت: در این راه هم برای ما فرقی نداشت که رقیبمان چه تیمی باشد. ذوب آهن لیگ برتری باشدکه در لیگ قهرمانان آسیا هم درخشید یا مس رفسنجان که در خانه به کمتر تیمی باج می دهد.تلاش بچه ها و محبت فراموش ناشدنی مردم تبریز هم ما را در رسیدن به این هدف خیلی کمک کرد. برای مردم تبریزهیچ تفاوتی بین ما که در لیگ یک هستیم با تراکتور سازی لیگ برتری یا حتی شهرداری که در یک قدمی لیگ برتر است وجود ندارد.

وی ادامه داد: از همان روز اول هم دوست داشتم با پرسپولیس فینال جام حذفی را انجام دهیم حالا هم خیلی خوشحالم که این آرزوی من برآورده شده و این برای علی انصاریان موضوع ارزشمندی است. انگیزه، فراوانی که من، عباس آقایی و رسول خطیبی داریم به همه بازیکنان تیم تزریق شده و حالا حتی فرهاد کاظمی هم توانایی هایش را در ایران به اثبات رسانده است. ما به این جام چسبیده ایم و به این راحتی ها از تصاحبش کوتاه نمی آییم و هر شب و هر روی=ز به فینال جام حذفی فکر می کنیم.


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 21 اردیبهشت 1389    | توسط: حسین آقازاده    |    | نظرات()